Dočasné uzavření MŠ

Dočasné uzavření MŠ

Vážení rodiče,
jak jsme Vás všechny již informovali, p. uč. ze třídy Medvídek je Covid – pozitivní. Dnes nás kontaktovala hygiena. Od zítřka musíme uzavřít MŠ. Nikdo z nás – zaměstnanců nyní nesmí 10 dní opustit domov. Během té doby budeme všichni otestováni a budeme vědět více. Všechny děti, které byly v bezprostředním kontaktu s p.uč. Terezkou na vzdálenost méně než 1,5 m po dobu delší 15i minut, musejí na testy. Tzn. všechny děti ze tř. Medvídek, které byly po, út přítomny v MŠ. Zákonní zástupci těchto dětí musejí ráno kontaktovat dětského lékaře, sdělit, že jejich dítě bylo v přímém kontaktu s nakaženým, a aby je lékař objednal na test! Těch, kterých se toto týká, budou kontaktováni také hygienou, ale nestíhají a může to trvat až 5 dní, proto je nutné co nejdříve kontaktovat pediatra, který objedná dítě na test. Mš tedy bude zatím uzavřena 10 dní, tj. do 30.9. Do té doby bychom snad už měli vědět, zda je někdo další ze zaměstnanců a dětí pozitivní, a zda už budeme moci od 1.10. otevřít. O všem novém Vás budeme neprodleně informovat. Pokud byste měli nějaké další dotazy, kontaktujte mě na tel.čísle 724 023 422, příp. na e-mailu lucie.hotarkova@zsserikova.cz

P.S. Množí se nám dotazy ohl. vystavení ošetřovného. Věřte nám, že celou situaci s paní ředitelkou celý víkend intenzivně řešíme, bohužel je však velmi těžké cokoliv o víkendu zjistit. Nemáme vůbec žádné pokyny, jak v takovéto situaci postupovat. Zítra pravděpodobně zasedne rada města a vše projednají. Ujišťuji Vás, že jakmile budeme vědět jakoukoliv novou informaci, budu Vás neprodleně informovat. Děkujeme za trpělivost, já i všichni ostatní zaměstnanci MŠ přejeme všem pevné zdraví.