Informace ke sportovním láhvím a dalším opatřením.

Informace ke sportovním láhvím a dalším opatřením.

Dobrý den,

moc děkujeme za spolupráci ohledně zvýšených hygienických opatření, která jsme byli nuceni zavést s ohledem na situaci v souvislosti s COVID 19.

Co se týče pitného režimu, ten Vašim dětem naše paní kuchařky zajistí v dostatečném množství. Co však není v našich silách zajistit, je údržba sportovních láhví. Prosíme Vás tedy, abyste si láhve brali domů a ráno je opět přinesli vymyté, připravené k použití.

Situace je ztížená pro nás všechny, prosíme Vás tedy, abyste zvážili všechna rizika a nutnost umístění Vašeho dítěte v MŠ. Znovu také zdůrazňujeme, že nemůžeme akceptovat sebemenší nachlazení dětí a dítě nebude do MŠ přijato, pokud bude vykazovat známky nemoci či nachlazení. Děkujeme za pochopení a za to, že jste ohleduplní vůči ostatním.