UZAVŘENÍ MATEŘSKÝCH ŠKOL

UZAVŘENÍ MATEŘSKÝCH ŠKOL

Vážení rodiče,
vláda na svém včerejším (26. února 2021) jednání rozhodla, že vzhledem k vážné aktuální epidemické situaci se kromě stávajících opatření ve školství od příštího týdne, tj. od 1.3.2021, uzavřou také mateřské školy. Provoz je usnesením uzavřen prozatím do 21.3.2021.
V pondělí 1.3.2021 budeme od 8-9 hod. vydávat materiály pro distanční výuku rodičům dětí s povinnou předškolní docházkou. Přijďte si je prosím v tomto čase vyzvednout. Kvůli omezení styku osob nikdo v následujících dnech v MŠ nebude. Samozřejmě, pokud si potřebujete odnést nějaké věci z šatny, přijďte si v tomto čase také.
Pokud budete žádat o ošetřovné, vzhledem k tomu, že se jedná o plošné uzavření, nevystavuje jej škola, ale stačí vyplnit formulář, který je k dostání zde: https://eportal.cssz.cz/web/portal/-/tiskopisy/zoppd-m?fbclid=IwAR1Kss1Z3rt127X-8SyD9NbRuKUVKa5Zf_wchmVmGqDNT5cwngND55ZAnss
Přeji Vám i Vašim dětem mnoho zdraví v dalších dnech.
Mgr. Lucie Hotárková