Aplikace NAŠE MŠ

Aplikace NAŠE MŠ

V těchto dnech probíhá rozdávání přihlašovacích údajů do naší nové služby – nasems.cz

Pokud jste své přihlašovací jméno ještě neobdrželi, vyžádejte si jej spolu s informačním letáčkem u Vaší třídní p. uč. nebo na e-mailu: lucie.hotarkova@zsserikova.cz

Po obdržení přihlašovacího jména Vám bude prostřednictvím systému zasláno heslo.

Na této webové stránce (případně máte také možnost si stáhnout i mobilní aplikaci) si také můžete prohlédnout aktuální jídelníček, přihlásit své dítě do kroužku, napsat zprávu p. učitelkám, prohlédnout si plánované akce, případně fotogalerii své třídy. Rozhodli jsme se, že fotografie již nebudeme publikovat na této veřejné stránce, ale pouze v systému nasems.cz, kam mají přístup pouze zákonní zástupci.

Prioritně byl však systém pořízen za účelem jednoduššího omlouvání dětí – prosíme Vás tedy, abyste dítě omlouvali prostřednictvím této služby. K omluvenkám má přístup i paní kuchařka, nemusíte tedy už volat do kuchyně nebo do svých tříd. Hlídejte si však, abyste dítě včas omluvili (nejpozději do 13:00 předchozího pracovního dne)! Vaše dítě bude přihlášeno automaticky neustále, pokud jej tedy neomluvíte, strava je Vám 1. den účtována jako odebraná, další dny naskakuje penále.

Věříme, že se s aplikací rychle sžijete a usnadní Vám komunikaci s naší mateřskou školou.

Letak_digitalni